PRACUJEMY CAŁODOBOWO
Jesteśmy dyspozycyjni także dla klientów z zagranicy
DOSTOSOWUJEMY KOSZTY
Zapewniamy godny pochówek w możliwie niskiej cenie
DOPEŁNIAMY FORMALNOŚCI
Załatwimy za Ciebie kwestie urzędowe

KREMATORIUM

Image module
"z prochu powstałeś i w proch się obrócisz" (Por. Rdz 3, 19)
Spopielanie zwłok zmarłych jest jednym z najstarszych rytuałów pogrzebowych i pojawia się w wielu kulturach świata.

Proces spopielania odbywa się w nowoczesnym piecu, sterowanym komputerowo. Piec spełnia bardzo surowe wymagania norm ekologicznych. Oferujemy wybór trumien kremacyjnych drewnianych stworzonych specjalnie do wykorzystania w procesie kremacji. Produkt ten jest nielakierowany, by w jak największym stopniu chronić środowisko.

POKÓJ POŻEGNAŃ

Posiadamy klimatyzowany pokój pożegnań z możliwością okazania ciała oraz kilkunastosekundowego podglądu momentu wprowadzenia do kremacji.

URNY i RELIKWIARZE

Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala wybrać urnę na prochy zmarłego zgodnie z własnymi preferencjami. Posiadamy w ofercie urny szklane, kamienne, kompozytowe, drewniane, żeliwne i inne. Oferta urn i relikwiarzy do wyboru jest w biurze Gorzowskiego Domu Pogrzebowego z aktualnej propozycji (wystawki).

USŁUGI POGRZEBOWE

PRZEWÓZ ZWŁOK
Całodobowy oraz Międzynarodowy
Nasz telefon czynny jest całą dobę, także w niedziele i święta. Przyjazd pogotowia pogrzebowego następuje zawsze po poinformowaniu nas przez Rodzinę o tym, że lekarz stwierdził zgon. Posiadamy w swojej ofercie także usługi międzynarodowego przewozu zwłok. Pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności z tym związanych.
DIAMENTY PAMIĘCI
Nowoczesna forma pochówku
To nowoczesna forma pochówku zamknięta w czystym diamencie wytworzonym z prochów Osoby Zmarłej. Diamenty opatrzone są stosownym certyfikatem autentyczności. W ofercie jest do wyboru gama kolorów oraz wielkości karatowej.
MISTRZ CEREMONII
wygłasza Laudacje, prowadzi uroczystość
Mistrz ceremonii jest podczas uroczystości żałobnych „ustami rodziny zmarłego”. Rola Mistrza ceremonii to uroczyste odprowadzenie ciała lub prochów do grobu. Prowadzi ceremonię pogrzebową w tym m.in. wygłasza Laudacje oraz wg ustaleń z Rodziną pożegnanie Zmarłego.
CHŁODNIA
w naszym obiekcie
Posiadamy własną chłodnię kontenerową. To oznacza, że ciała Osób Zmarłych leżą w czystych i sterylnych warunkach.
SALA SEKCYJNA
balsamacje, rekonstrukcja, współpracujemy z tanatopraktorem
Możliwość wykonania sekcji zwłok na zlecenie rodziny osoby zmarłej lub firmy ubezpieczeniowej. Mamy do dyspozycji wyposażoną na najwyższym poziomie salę sekcyjną, gdzie wykonuje się sekcje zwłok oraz zabieg balsamacji.
TOALETA POŚMIERTNA
prosektorium w naszym obiekcie
Budynek naszej firmy posiada w swojej infrastrukturze pomieszczenie przystosowane do obsługi toalety pośmiertnej. Nasza pani technik dokłada wszelkich starań by ciało było przygotowane do ostatniej drogi w jak najlepszy sposób.
KAPLICA - SALA CEREMONIALNA
Nastrojowa i klimatyzowana
Pozwala na celebrowanie pogrzebów w różnych obrządkach z udziałem duchownego oraz mistrza ceremonii. Ceremonie odbywają się w wybrany przez bliskich sposób, zgodny z wolą zmarłego – nad trumną lub urną, przed lub po kremacji. Kaplica to miejsce szczególne - sprzyja chwili prawdziwego, głębokiego pożegnania.
SALA WSPOMNIEŃ
z opcją pamiątkowej prezentacji multimedialnej
Sala wspomnień, to specjalne pomieszczenie w można oczekiwać na urnę lub mszę świętą. W tym miejscu bliscy powracają do najwspanialszych chwil i szczególnych momentów z życia zmarłej osoby utrwalonych na zdjęciach i filmach, popijając aromatyczną herbatę z samowaru.
TRUMNY
ekspozycja dostępna na miejscu
Szeroka oferta trumien na ekspozycji daje możliwość wyboru wzoru, rodzaju drzewa, oraz koloru trumny zgodnie z preferencjami naszych klientów.
Ponadto w przypadku pochówku urnowego na wykupionym miejscu na cmentarzu możemy dla klientów zaoferować kryptę betonową. Ta betonowa konstrukcja „chowana” jest w ziemi. Do krypty zmieści się 5 urn. W pochówkach tzw. trumnowych stosowane są z kolei grobowce betonowe. Wtedy ściany grobu obłożone są betonowymi płytami. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu.

USŁUGI KOMPLEMENTARNE

Banner image
KWIACIARNIA
W naszej kwiaciarni można zamówić wyjątkowe bukiety i wieńce – zarówno na miejscu, jak i na wcześniejsze zlecenie. Bogactwo oferty pozwoli wybrać Państwu kwiaty, które najlepiej oddają Wasze uczucia, zgodnie z potrzebą chwili i godnością ceremonii.
Banner image
OPRAWA MUZYCZNA
Aby nadać ceremonii pogrzebowej uroczysty wydźwięk oferujemy Państwu wyjątkową oprawę muzyczną. W trakcie ceremonii, w kaplicy jest możliwość słuchania podkładu muzycznego granego na żywo na instrumencie klawiszowym przez profesjonalnego muzyka.
Banner image
RENOWACJE NAGROBKÓW
Czas pozostawia swoje piętno także na grobach - możesz przywrócić piękny wygląd nagrobkom swoich bliskich. Profesjonalne czyszczenie, uzupełnianie ubytków, polerowanie kamienia - skontaktuj się z Nami by dowiedzieć się więcej o tej ofercie.
Banner image
KONSOLACJE
Zapraszamy do skorzystania z naszej sali restauracyjnej. Spotkanie po uroczystościach pogrzebowych, przy wspólnym stole to chwila, w której możemy liczyć na wsparcie duchowe bliskich. To również forma podziękowania wszystkim przybyłym na pogrzeb osobom.
Banner image
WCZEŚNIEJSZE PLANOWANIE POGRZEBU
Jeśli chcesz sam zadbać o sprawy związane ze swoim pogrzebem, zgłoś się do nas. Dzięki temu Twoi bliscy unikną niepotrzebnych zmartwień. Możliwe jest także wcześniejsze zapłacenie za pogrzeb, co pozwala na uniknięcie finansowego obciążenia członków rodziny.
Banner image
OPIEKA NAD GROBAMI
Jeśli mieszkasz zbyt daleko, by samemu opiekować się grobami swoich bliskich, zleć to zadanie nam. Zadbamy o grób oraz jego schludny i estetyczny wygląd, na specjalne zamówienie dostarczymy świeże kwiaty lub zapalimy znicze.
Image module

Jako członkowie POLSKIEJ IZBY POGRZEBOWEJ zobowiązujemy się do dbania o godność zawodu, przestrzegania norm moralnych, szacunku dla praw zmarłego i jego rodziny bez względu na płeć zmarłego, rasę, narodowość, wyznanie, przynależność społeczną, sytuację materialną lub inne uwarunkowania. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem, które łączymy z najwyższą troską o klientów. Rozumiemy, że w momencie utraty bliskiej osoby nie każdy ma w sobie siłę, aby dopilnować trudnych szczegółów związanych z organizacją pożegnania, dlatego oferujemy w tej mierze nienarzucającą się i stosowną pomoc.