Targi Funeralne MEMENTO

W dniach 15-17.11.2018 w Poznaniu odbyły się Targi Funeralne MEMENTO, w których uczestniczyliśmy. Branża funeralna rozwija się bardzo szybko. Jako Gorzowski Dom Pogrzebowy chcemy na bieżąco zaprowadzać innowacje w kierunku rozwoju naszej firmy, by móc je zaproponować naszym klientom. Zmiany kulturowe, społeczne, technologiczne i ekonomiczne, które dzieją się w naszym życiu codziennym z pewnością mają wpływ również na branżę pogrzebową – produkty i usługi funeralne. Gorzowski Dom Pogrzebowy przykłada wiele starań, by być na bieżąco z nowościami, które prezentowane były w pawilonie nr 6 przez wystawców. W ostatnich miesiącach wiele naszych starań zostało ukierunkowanych w poprawę wizerunku firmy, tj. zostały wykonane nowe banery, które ustawione zostały przy cmentarzu. Budynek Gorzowskiego Domu Pogrzebowego został wyposażony w nowe, bardziej czytelne logo z nazwą. Pracownicy naszego Domu Pogrzebowego obecnie poprzez swój nowy ubiór również świadczą o firmie – o jakości usług.
Będąc obecnym na Targach Funeralnych, mogliśmy zaobserwować, które nowości obecnego rynku funeralnego chcielibyśmy wdrożyć do bieżącej działalności przy obsłudze klienta, by moc dalej rozwijać nasz Gorzowski Dom Pogrzebowy.
Poznań to miejsce, gdzie możemy nawiązać nowe kontakty, odświeżyć stare, dobre znajomości, by wymienić doświadczenia z ludźmi z podobnej branży.
W 2020 chcielibyśmy uczestniczyć w kolejnym wydarzeniu, jakim są Targi Funeralne MEMENTO.